Od rozstania do szczęścia. Grupa wsparcia dla kobiet

Rozstanie (rozwód) z wieloletnim partnerem to jedno z najbardziej stresujących przeżyć. Kryzys jakiego doświadczamy w związku z tym wydarzeniem może wpływać na wszystkie obszary naszego życia i pozostawić w nim trwałe ślady.

Kto może lepiej wtedy nas zrozumieć niż inne osoby doświadczające podobnego kryzysu

Kto będzie dla nas bardziej pomocny niż grupa wsparcia

 

 𝗗𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝗶 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲𝗷 𝗸𝗼𝗯𝗶𝗲𝗰𝗲𝗷 𝗴𝗿𝘂𝗽𝗶𝗲 𝘄𝘀𝗽𝗮𝗿𝗰𝗶𝗮𝗢𝗗 𝗥𝗢𝗭𝗦𝗧𝗔𝗡𝗜𝗔 𝗗𝗢 𝗦𝗭𝗖𝗭𝗘̨𝗦́𝗖𝗜𝗔”:

💮 poznasz osoby, które zmagają się z podobnymi do Ciebie trudnymi doświadczeniami i uzyskasz ich wsparcie;

💮 otrzymasz możliwość podzielenia się i przepracowania w bezpiecznej atmosferze wszystkich trudnych myśli i emocji;

💮 otrzymasz profesjonalna pomoc od osób prowadzących grupę;

💮 zyskasz poczucie wspólnoty oraz niezbędne do przepracowania żałoby po rozstaniu dystans i poczucie wspólnoty doświadczeń;

💮 zyskasz siłę niezbędną do poradzenia sobie z codziennymi wyzwaniami;

💮 zbudujesz w sobie zasoby, niezbędne do otwarcia się na zbudowanie nowego związku miłosnego.

 

𝗙𝗢𝗥𝗠𝗨Ł𝗔:

Projekt będzie miał formułę spotkań grupy wsparcia z wykorzystaniem elementów coachingu grupowego i psychoedukacji.

Będziemy pracować w kameralnej, stałych grupie (10 – 12 osób) co drugą niedzielę, w godzinach 18 – 20. Planujemy około 10 spotkań, z możliwością przedłużenia na życzenie grupy.

Po zebraniu się minimalnej liczby chętnych zostanie wyznaczony terminarz poszczególnych spotkań.

Pierwsze spotkanie będzie miało charakter otwarty, by uczestniczki mogły się przekonać, czy jest to forma odpowiednia do ich potrzeb.

 

PŁATNOŚĆ́:

Za pierwszą spotkanie zapłacisz jedynie 50% ceny.

Kolejne spotkania to koszt 80 zł – 120 zł (w zależności od Twoich możliwości finansowych).

Przy opłacie za pakiet 5 spotkań z góry otrzymasz rabat 10%, a przy opłacie za pakiet 10 spotkań z góry otrzymasz rabat 20%.

Jeśli ze względów finansowych zaproponowana oferta nie jest dla Ciebie akceptowalna, skontaktuj się z nami. Postaramy się znaleźć wspólnie rozwiązanie, które pozwoli Ci uczestniczyć w grupie.

 

𝗥𝗘𝗞𝗥𝗨𝗧𝗔𝗖𝗝𝗔

Przed przystąpieniem do grupy niezbędne jest bezpłatne spotkanie konsultacyjne, które pozwoli nam lepiej się poznać i ustalić na ile nasza grupa wsparcia wpisuje się w oczekiwania i potrzeby uczestniczek.

W celu umówienia się na konsultację prosimy o kontakt drogą mailową na adres: biuro@paramieszana.pl lub kontakt przez Messenger z fanpejdżem Para Mieszana, Strefa Wsparcia. Ewa Andraka


 

𝗣𝗥𝗢𝗪𝗔𝗗𝗭𝗔̨𝗖𝗘:

𝗠𝗢𝗡𝗜𝗞𝗔 𝗛𝗘𝗜𝗗𝗜 𝗛𝗔𝗝𝗗𝗘𝗡𝗥𝗔𝗝𝗖𝗛 – certyfikowana coachka i trenerka rozwoju osobistego; specjalizuje się w coachingu relacji na różnych etapach życia; prywatnie matka dwóch synów , kiedyś poszukująca szczęścia rozwódka a dziś spełniona kobieta „po przejściach” w związku z mężczyzną „z przeszłością”. Swoją pasją dotyczącą rozwoju osobistego oraz budowania relacji dzieli się podczas warsztatów, coachingów a także na fanpage’ach Para Mieszana i Projekt Singielka.

 

𝗘𝗪𝗔 𝗔𝗡𝗗𝗥𝗔𝗞𝗔-𝗕𝗔𝗭𝗔𝗡 – nauczycielka, trenerka komunikacji opartej na empatii, konsultantka kryzysowa, trenerka grup wsparcia. Pasjonatka rozwoju osobistego. Poszukiwaczka wzbogacających sposobów na budowanie bliskich relacji ze sobą i z innymi. Właścicielka marki Strefy Wsparcia. Prywatnie szczęśliwie rozwiedziona mama trójki nastolatków.

 

𝗣𝗬𝗧𝗔𝗡𝗜𝗔:

Jeśli przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w naszej grupie powstrzymują Cię jakieś pytania czy wątpliwości, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

☎ 513 508 562; 504 362 742

📧 biuro@paramieszana.pl