Rytuał bliskości duszy i ciała

Chcielibyście znowu w pełni poczuć bliskość, namiętność oraz wzajemną miłość?

W takim razie doskonałym rozwiązaniem dla Was może być:

 Rytuał bliskości duszy i ciała

Czym jest Rytuał bliskości duszy i ciała?

Najważniejszą ideą rytuału jest skupienie się na ukochanej osobie i „tu i teraz”. Pozostawienie całego świata wraz z jego pośpiechem i przymusem i przypomnienie sobie magii która kiedyś połączyła Wasze serca.
Rytuał zawiera połączenie komponentów ducha i ciała w jedną, współgrającą całość. Razem doświadczycie wzajemnej miłości, bliskości i odprężenia w blasku palących się świec, przy relaksującej kojącej muzyce, przy zapachu naturalnych olejków oraz naturalnego kadzidła palo santo.

Kobieta na zakręcie
Rytuał bliskości duszy to sesja z certyfikowaną coachką i trenerką relacji. Podczas tego unikalnego, godzinnego spotkania przejdziecie razem trening bliskości który przypomni Wam, jak wspaniała jest wieź między Wami i uświadomi jak cenicie siebie nawzajem.

Rytuał bliskości ciała to wyjątkowy hawajski rytuał, podczas którego przez dwie, wspaniałe godziny doświadczycie wspólnie relaksującego dotyku miłości – masażu Lomi Lomi Nui. Masaż możecie przeżyć w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu, będąc obok siebie. Będzie on realizowany symultanicznie przez dwie doświadczone masażystki, prawdziwe mistrzynie w tej dziedzinie.

Bycie razem, przeżywanie oraz odkrywanie nowych form przyjemności pomaga w pielęgnowaniu oraz podtrzymywaniu uczuć w związku a wspólny masaż może być zaledwie początkiem, wstępem do niezapomnianego, zmysłowego wieczoru…

Kobieta na zakręcie

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Pakiet MANA

„Rytuał bliskości duszy i ciała” czyli sesja z coachką oraz masaż w waszym własnym intymnym  wnętrzu

Rytuał będzie trwał ok. 4 godzin po których możecie kontynuować celebrowanie bliskości.

Inwestycja – 550 zł

 

Pakiet KANALOA

„Rytuał bliskości duszy i ciała” czyli sesja z coachką oraz masaż w klimatycznym wnętrzu w centrum Warszawy z lampką wina musującego i słodką niespodzianką.*

Rytuał będzie trwał ok. 4 godzin po których możecie kontynuować celebrowanie bliskości we własnej, intymnej przestrzeni

Inwestycja – 750 zł

 

Pakiet ALOHA

„Rytuał bliskości duszy i ciała” czyli sesja z coachką oraz masaż w klimatycznym apartamencie w centrum Warszawy z butelką wina musującego i pyszną, słodką lub wytrawną niespodzianką.*

Rytuał będzie trwał ok. 4 godzin po których pozostajecie w apartamencie możecie kontynuować celebrowanie bliskości do białego rana, a nawet dłużej.

Inwestycja – 950 zł

Waszymi przewodniczkami po świecie bliskości będą:

Monika Hajdenrajch – certyfikowana, doświadczona coachka i trenerka relacji, twórczyni marki Para Mieszana. Pomaga tworzyć szczęśliwsze relacje z bliskimi osobami, ze światem a przede wszystkim z samą/samym sobą. Prywatnie szczęśliwa kobieta „po przejściach” w związku z mężczyzną „z przeszłością”, wielbicielka dobrej lektury i rzecz jasna masażu Lomi Lomi Nui.

Ania Matuszczak – certyfikowana masażystka hawajskiego masażu świątynnego Lomi Lomi Nui oraz świadomej pracy z ciałem. Fotografka. Zafascynowana fotografią gdzie spiritus movens to człowiek w swoim naturalnym środowisku.