Ostatni weekend był dla nas bardzo intensywny.
Konferencja „Strefa Zmian – życie osobiste” – edycja IV była dla nas ogromnym strzałem energii, motywacji i … weryfikacji, naszych metod pracy z klientami.
Pośród wielu wystawców i prelegentów, znaleźliśmy osoby których kierunek działań zbieżny jest z naszym, a zakres doświadczeń budzi nasz podziw, przez wzgląd na ich szerokie spektrum i różnorodność.
Wiele osób które odwiedziły nasze stoisko, pytały o nasze metody pracy, źródła z których korzystamy oraz narzędzia których używamy.

Jedno z nich mieliśmy przy sobie gdyż nie tylko jest ono w naszym „arsenale” lecz również promujemy je wśród naszych klientów, aby mogli oni ćwiczyć ze sobą, również wtedy gdy nas (trenerów) obok nich nie ma.

JUPITAJNIA COUPLE
Tak się owo narzędzie nazywa 
Jest to gra w formie karcianki. Zestaw ma również kostkę i małą klepsydrę, dzięki której wiemy, że czas na odpowiedź podlega pewnym restrykcjom 

 

Po co grać?
No i tu dochodzimy do sedna …
Gra to swoista wymówka, byśmy mogli ze sobą porozmawiać.
Karty zawierają pytania, na które odpowiadamy my i/lub partner.
Nie są to nasze wzajemne propozycje, więc unikamy podejrzenia o tendencyjność czy manipulacje.
Karty bazują na tym, czego chcemy, czego oczekujemy, jakie mamy zdanie i na czym nam zależy w związku, relacji i życiu.
Promują nasze zasoby i preferencję, dając szansę partnerowi by z jednej strony poznał nas lepiej, lub zaktualizował swoją o nas wiedzę, albo też otworzył się przed nami w oparciu o konkretne pytania, pokazując nam swoje (często) ukryte potrzeby i pragnienia.
Codzienne zmartwienia, tak w życiu rodzinnym i prywatnym, jak również zawodowym, oraz rutyny w które wpadamy, potrafią zdominować naszą uwagę i siły, przez co zaniedbujemy uwagę, która powinna być skierowana nie tyle na partnera, co na NAS jako parę.
JUPITAJNIA daje okazję by niewielkim nakładem czasu i przestrzeni, dać sobie chwilę dla siebie nawzajem i przestrzeń, by będąc razem, mówić i słuchać tak siebie, jak i partnera/partnerki.

A wiecie dlaczego tak nam się podoba i ją zachwalamy?
Powody są co najmniej trzy:
1. Sami z niej korzystamy … prywatnie.
Serio, serio.
2. Jak wspomnieliśmy, korzystamy z niej zawodowo.
I dlatego:
3. Jesteśmy ambasadorami tej gry i dzięki nam, możecie w najbliższym czasie ją kupić ze zniżką 

Sprawdziliśmy jako Para Mieszana i totalnie stoimy za tym narzędziem.
Wierzymy w JUPITAJNIĘ, a naszą wiarę, potwierdzają zadowoleni klienci których np. spotkaliśmy podczas zeszłego weekendu w STREFIE ZMIAN i którzy dzieli się z nami, tym „jak tam u nich” w ostatnim czasie.
To nas utwierdziło w przekonaniu, że warto.

Dlatego, jeśli chcecie wiedzieć więcej o JUPITAJNI (my gramy w JUPITAJNIA COUPLE) lub zdobyć ZA DARMO, JUPITAJNIĘ SEKS, to czym prędzej odwiedźcie poniższy adres (jupitajnia.pl). Na hasło paramieszana do końca listopada możecie zostać posiadaczami własnej wersji dla Par JUPITAJNIA COUPLE z 10 zł rabatu.
JUPITAJNIĘ SEKS z kolei, otrzymacie przy zapisaniu się na newsletter.

Trening Bliskości dla PAR, to miejsce gdzie miedzy innymi korzystamy właśnie z tego narzędzia.
Nie tylko niego, więc tym bardziej zapraszamy byście odwiedzili nas na najbliższej listopadowej edycji i przekonali się, co jeszcze mamy w zanadrzu 

ZAPRASZAMY!!!