ŁUKASZ KOWALSKI

Łukasz Kowalski

Kim jestem?

”Pomagacz”. Z takim określeniem spotkałem się pod koniec roku 2009. Byłem studentem który w ramach zajęć odwiedził „Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie NIEBIESKA LINIA”. Tak nazywali siebie ci, którzy nieśli tam pomoc. Chyba od tego momentu pomyślałem o sobie że psychologia i to co z nią pokrewne, pozwoli mi wydobyć to co siedziało we mnie od dawna, tylko nie bardzo potrafiłem to trafnie nazwać – pozwoli mi pomagać.

Jestem więc Pomagaczem.

Obserwuję, pytam, słucham i podsumowuje, a kiedy trzeba … milczę. A przez te parę lat, dorobiłem się również pewnej bazy osobistych doświadczeń, które pomagają mi spojrzeć na wiele spraw z zupełnie niecodziennej perspektywy.

Nazywam się Łukasz Kowalski. Na co dzień, jestem trenerem, szkoleniowcem, oraz rekruterem.

Równolegle, prowadzę również bardziej wymagającą działalność – jako mąż i ojciec. Mix ten, daje mi okazję do ciągłego obcowania z nowymi osobami i stawia na mojej drodze, przeróżne charaktery i osobowości. Od 2004 roku jestem związany z branżą Call Center. Najpierw jako konsultant, doradca, specjalista, a z czasem jako trener, szkoleniowiec, oraz właśnie rekruter. Metody coachingowe stosuje od początków mojej pracy trenersko-szkoleniowej – w dużej mierze, dzięki inspiracji którą otrzymałem od niezwykłych ludzi spotkanych przez te lata.

Od 2012 roku przeprowadziłem ponad 2000 godzin szkoleń, oraz ponad 300 godzin treningów, pracy metodami coachingowymi, oraz działań u klientów. Cały czas podnoszę swoje kwalifikację i uzupełniam to co uzupełnienia potrzebuje, lub … może się przydać.

Z większych rzeczy które do tej pory zrobiłem dla podniesienia własnych kompetencji:

  • Roczny staż w Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w roku 2010.
  • Akademia Trenerów – projekt obejmujący 128 godzin szkoleń, warsztatów i zajęć plus 8 godzin superwizji, podnoszących kompetencje trenerskie z zakresu pracy z grupą, coachingu i technik szkoleniowych.
  • Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie – Kurs w 2011 roku – 120 godzin szkoleń, wykładów i warsztatów.

Parafrazując słowa głównego bohatera „American Beauty”, nigdy nie jest za późno aby odzyskać to co się straciło. A ja dodam… lub stworzyć coś na nowo.

linkedin-logo

Mój profil zawodowy znajdziesz także na Linkedin.