COACHING

Chyba każdy kto świadczy usługi coachingu i każdy kto go doświadczył ma swoje definicje coachingu oraz coacha (coachki). I ja mam takie, ale na początek zaprezentuję Ci moje ulubione cytaty dotyczące tego zagadnienia.

Coaching jest formą rozmowy przebiegającej zgodnie z niewypowiedzianymi, żelaznymi zasadami dotyczącymi tego, co musi być w niej obecne. Te zasady to: szacunek, otwartość, współczucie, empatia i rygorystycznie przestrzegane zobowiązanie do mówienia prawdy.
Wobec takiej rozmowy przyjmujemy również pewne założenia.
Uznajemy, że opiera się ona na sile i zdolnościach, a nie na słabości, bezradności czy zależności.

L. Whitworth, K. Kimsey-House, H. Kimsey-House, P. Sandahl. Coaching koaktywny.

Coaching to uwalnianie potencjału człowieka.

Sir John Whitmore

Coaching jest procesem umożliwiającym uczenie się i rozwój, a tym samym poprawę działania.

Eric Parsloe

Coach jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, widzi to, czego nie chcesz widzieć – po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.

Landry Tom

A czym dla mnie jest coaching? I kim dla mnie jest coach (coachka)?

Oczywiście tym wszystkim co zawarte jest w cytatach powyżej (dlatego one akurat są moimi ulubionymi). Oraz:

Coaching jest jak lustro, bez którego nigdy nie zobaczysz pewnych zasobów (zalet).

Coach jest jak towarzysz we wspaniałej podróży w głąb Ciebie. Nie prowadzi Cię lecz oświetla Ci drogę byś sama/sam znalazł taką, która dla CIEBIE jest najlepsza.

Umów się na bezpłatną konsultację oraz pierwszą rabatową sesję i sprawdź,

czym coaching może być dla Ciebie.

Jeśli:

  • poszukujesz miłości i stałego, dobrego związku
  • budujesz związek
  • chcesz poprawić jakość relacji w już istniejącym związku/małżeństwie

  • chcesz odzyskać intymność w związku
  • chcesz poprawić swoje relacje w miejscu pracy
  • chcesz poprawić swoje relacje z samą/samym sobą i resztą świata

SZCZEGÓŁY:

CZAS JEDNEJ SESJI:

Ok. 1 – 1,5 h realizowanej w odstępie dwutygodniowym lub tygodniowym.

MIEJSCE SPOTKANIA:

Warszawa, okolice Ronda Żaba lub Saska Kępa.

Jeśli mieszkasz daleko od Warszawy, lub po prostu lubisz tę formę, możemy pracować realizując sesje on-line.

INWESTYCJA:

Za pierwszą sesję zapłacisz jedynie 50% ceny.

Kolejne sesje coachingowe wyniosą Cię tylko 170 zł za sesję (sesje przez Skype to jedynie 140 zł).

Przy opłacie za 7 spotkań z góry otrzymasz rabat 10% na wszystkie pełnopłatne sesje. Rabat ten otrzymasz także za każde kolejne spotkanie, jeśli uznasz, że potrzebujecie ich więcej, niż 7.

Gwarancja satysfakcji

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Ponieważ zależy nam na Twoim zadowoleniu i chcemy być godni Twojego polecenia dajemy Ci Gwarancję Satysfakcji. Jeśli z jakichś powodów nie będzie możliwe kontynuowanie przez Ciebie procesu coachingowego gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy za niewykorzystane spotkania.

Jeśli w pracy autorozwojowej lepiej czujesz się na wytyczonych ścieżkach, możesz skorzystać z opracowanych przeze mnie programów rozwojowych.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Mariusz 49 l, Konsultant/Analityk

Praca z Moniką dała mi zupelnie inne spojrzenie na mnie samego, moje relacje, oraz decyzje które kiedys podejmowalem. Pracując z Moniką czuję się bezpiecznie i swobodnie. Najbardziej w Monice cenię błyskotliwość, pomysłowość i empatię. Dzięki coachingom z Monika zmieniłem swoje życie na 100% szczęśliwsze.

Marta 36 l, Kierownik Projektu

Praca z Moniką dała mi kierunek moich dalszych działań. Pracując z Moniką czuję się komfortowo. Najbardziej w Monice cenię otwartość.

Krystian 35 l, Marketer Internetowy

Dzięki Monice w końcu zrozumiałem jak fajnym narzędziem jest coaching i użyte w nim narzędzia, np. jak idealne do analizy naszego życia jest „koło”, robiłem je kilka razy ale nigdy nie zrozumiałem jego działania. Dopiero Monika pokazała mi jak to fajnie wykorzystać w wielu dziedzinach życia. Monika jest bardzo ciepłą, przyjazną osobą i podczas spotkań czułem że to swoja babka z którą można pogadać o wszystkim 🙂 Najbardziej w Monice cenię otwartość, przyjazne nastawienie do człowieka oraz spokój prowadzenia drugiego człowieka.

Anna 42 l, Fotoedytor

Praca z Moniką dała mi sporo okazji do przemyśleń, do zastanowienia si co jest dla mnie ważne. Pracując z Moniką czułam że trafiłam w ręce fachowca. Najbardziej w Monice cenię świetne przygotowanie do pracy i profesjonalizm.

Anna 32 l, nauczyciel/logopeda

Praca z Moniką dała mi pewność siebie, pobudziła mnie do działania, podejmowania decyzji i „walczenia” o swoje. Pracując z Moniką czułam się bardzo swobodnie, naturalnie i bezpiecznie. Najbardziej w Monice cenię zaangażowanie, naturalność i profesjonalizm. Monika ma bardzo dobrą pamięć, nic nie umyka jej uwadze 🙂

Agata 30 l, psycholog

Praca z Moniką dała mi mnóstwo przemyśleń. Pracując z Moniką czułam się bezpiecznie. Najbardziej w Monice cenię dociekliwość, empatię, dostosowanie do klimatu rozmowy.

Katarzyna 32 l, Quality Manager

Praca z Moniką dała mi umiejętność obiektywnego spojrzenia na relacje rodzinną. Pracując z Moniką czuję się komfortowo. Najbardziej w Monice cenię szczerość.