• Jak zdobyć faceta na którym ci zależy?
  • Co robić/nie robić, gdy po wspólnej nocy on się nie odzywa?
  • Jak poznać, że facetowi nie zależy?
  • Jakie oznaki nowej znajomości świadczą o tym, że facet jest w porządku?
  • Czy można wychować mężczyznę i jak to zrobić? Czy są jakieś metody?
  • Poznałam faceta, który zakochał się we mnie od razu, a po kilku miesiącach mnie unika. Wszystko, co do mnie czuł, zniknęło. Dlaczego?
  • Jak się czuje kobieta w związku z dobrym facetem?
  • Jak szybko ocenić nowo poznanego faceta? Jak się ochraniać przed złymi facetami?
  • Czy on mnie kocha? Jak to poznać?
  • Jak utrzymać zainteresowanie faceta po pierwszej udanej randce i tego nie schrzanić?

 

Zadajesz lub zadawałaś sobie kiedykolwiek podobne pytania?

 

Ja, TAK!

Moje znajome oraz zgłaszające się do mnie na warsztaty czy coachingi kobiety, również.

Cóż, nie da się ukryć, że dla wielu z nas, kobiet, mężczyźni i relacje z nimi, są jednymi z ważniejszych tematów rozmyślań, wszak…

„Mężczyźni  są dla nas  ważni.

Kochamy naszą  pracę,  nasze  hobby,  nasze  podróże,  nasze  możliwości,  ale  ON  nadaje  temu  szczególny  smak.  Naszą  potrzebą  jest  być  z nim,  ale  nie  tylko  być  – być  z nim  szczęśliwą.  Nie  zawsze,  nie  o każdej  porze,  ale  częściej  niż  rzadziej.”[i]

Ile to czasu i energii, a czasem i zdrowia poświęciłyśmy próbując uzyskać odpowiedź na powyższe lub pokrewne pytania. Ile to bólu kosztowało, gdy okazywało się, że to co, uznałyśmy za najbardziej prawdopodobne okazywało się zupełnie nieprawdziwe…

A teraz wyobraź sobie, że zamiast trawić godziny na takich rozmyślaniach, zaglądasz do instrukcji obsługi Twojego modelu mężczyzny i w dwie minuty masz gotową odpowiedź.

Myślisz, że to się może zdarzyć tylko w marzeniach?

Otóż nie!

Jest to najzupełniej realne a nawet możliwe, już dziś, bo jest już dostępna Instrukcja obsługi mężczyzny” Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej.

Nie wiesz, czy ON cię kocha?

Zaglądasz na stronę, dajmy na to, trzynastą i rach ciach, wszystko jasne 🙂

Żartuję teraz odrobinę. Oczywiście nie da się stworzyć instrukcji dla „Twojego modelu mężczyzny” (szkoda, prawda?) ale można stworzyć publikację, która niewątpliwie przybliży nas do porozumienia z męskim plemieniem. I tę właśnie rolę doskonale „Instrukcja…” spełnia. Ale nie tylko tę.

Jak piszą autorki: 

„Chcemy ci  parę  rzeczy  przypomnieć.  Wysyłamy  ci  Instrukcję  obsługi  faceta, ale jako  inteligentna  kobieta  zauważysz,  że  jest  to  jednocześnie  instrukcja  obsługi  samej  siebie.  No  bo  jak  możesz  sobie  radzić  z nim,  jeśli  jeszcze  nie  zaczęłaś  sobie  radzić  ze  sobą  i być  z siebie  zadowolona?”

Jeśli znasz już publikacje Katarzyny Miller, to zapewne nie muszę Cię przekonywać do lektury i tej. Jeśli pierwszy raz słyszysz o autorce, to poniżej umieszczam kilka słów na jej, oraz współautorki temat.

Instrukcja obsługi faceta – autorki

 

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło”. Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu książek, m.in. Nie bój się życia, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Chcę być kochana tak jak chcę. Rozmowy terapeutyczne, Seksownik (Wydawnictwo Zwierciadło).

Para Mieszana_Instrukcja obsługi faceta Recenzja

Grafika pochodzi z publikacji „Instrukcja obsługi faceta”

Suzan Giżyńska – reżyser i copywriter, twórczyni akcji społecznych (m.in. „Zespół Downa. Zrozum i daj żyć” dla Olimpiady Specjalne Polska) oraz spotów reklamowych. Wiele lat pracowała w agencjach reklamowych (DDB oraz Young & Rubican). Wielokrotnie nagradzana (m.in. KTR 2010, Kreatura 2006).[i]

[i] źródło opisu: materiały wydawnictwa

Wracając do „Instrukcji…” – jej treść stanowi sześćdziesiąt jeden krótkich acz błyskotliwych odpowiedzi na pytania stawiane autorce. Odpowiedzi są bardzo konkretne, mają formę podpunktów. Każde zagadnienie zawiera też krótkie rozwinięcie oraz podsumowanie. Zwarta i merytoryczna forma powoduje, że solidna pigułka wiedzy mieści się na jedynie czterech stronach (mowa o  wersji ebook)

Oczywiście nie wysyca ona całkowicie, ani nawet w połowie tematu, ale jest swoistym apetizerem który nada Ci właściwy kierunek oraz zachęci Cię do pogłębienie tematu, jeśli jeszcze nie znasz publikacji Kasi Miller. Jeśli już masz jej lektury na koncie, przypomni i doskonale zepnie w całość, wszystko co cenne i ważne w tematyce damsko-męskiej.

„Wiemy,  że Ty wszystko  wiesz  – jesteś  mądra,  wrażliwa  i kochająca.  Ale  czasem  tak  się  zapędzisz  w tym  byciu  kochającą,  a nade  wszystko  w oczekiwaniu  na  bycie  kochaną,  że  zapominasz  WIEDZIEĆ”.

Książka łączy wszystko co najlepsze ze stylu Katarzyny Miller, czyli błyskotliwość, dowcip, charyzmę, smakowitą dawkę wiedzy, oraz bardzo solidną pracę copywriterską Suzan Gizyńskiej. Dlatego jestem przekonana, że jeśli jeszcze nie jesteś wielbicielką Katarzyny Miller, to niewątpliwie po lekturze „Instrukcji..” nią zostaniesz. Jeśli, podobnie jak mnie, pani Kasia skradła Ci już serca, to nie rozczarujesz się i tym razem, lecz spędzisz na lekturze przyjemny i pełen uśmiechu czas.

Zapraszam Cię gorąco do lektury i „…niech facet będzie z Tobą”, (jeśli oczywiście chcesz ;))

Para Mieszana Instrukcja obsługi faceta Recenzja

Grafika pochodzi z publikacji „Instrukcja obsługi faceta”

 

Informacje szczegółowe

 

Tytuł: Instrukcja obsługi faceta
Autorki: Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska
Wydawnictwo: Zwierciadło
Premiera: 24.05.2017
Kategoria: Poradnik
Liczba stron: 240
Format:  145 x 210 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Książka jest dostępna w wielu księgarniach – Spis księgarni

Fragment książki znajdziesz np na Nexto – „Instrukcji obsługi faceta” – fragment

Jeśli lubisz czytać ebooki i odpowiada Ci forma biblioteki cyfrowej, to polecam Ci Legimi

Pozdrawiam,

Monika Hajdenrajch Para Mieszana

 

 

 

Monika Hajdenrajch

 

[i] Wszystkie pozostałe cytaty pochodzą z „Instrukcji obsługi faceta” Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej.